| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV101HDM-N10 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model Numarası | AV101HDM-N10 |
| Çapraz Boyut | 10.1 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) * 720 (WXGA) |
| Piksel yoğunluğu | 145 PPI |
| Etkin Alan | 223.68 * 125.82 mm |
| Parlaklık | 900 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tipik) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Yanıt Zamanı | 30 ms (tipik) |
| Renkleri Göster | 16.7 milyon |
| Renk aralığı | % 85 NTSC |
| Arka ışık | WLED, 10K saat |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 8 bit), 50 pinlik bağlantı |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ile 90°C arasında |