| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NE140QDM-K61 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka ve Model | Innolux / NE140QDM-K61 |
| Çapraz Boyut | 14.0 inç |
| Panel Türü | Oksit TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA), 215 PPI |
| Etkin Alan | 301.824mm * 188.64mm |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 12001 (Tipik) |
| Yanıt Zamanı | 30ms (Tipik) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Renk desteği | 16.7M renkleri, %100 DCI-P3 |
| Arayüz | eDP (2 şerit), eDP1.4, 40 pinlik bağlantı |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Yüzey Tedavisi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| titreşim direnci | En fazla 1,5G (14.7 m/s2) |