| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | HV550QUB-F70 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model Numarası | HV550QUB-F70 |
| Diyagonal Boyut | 55 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE |
| Çözünürlük | 3840(RGB)*2160 (UHD), 80 PPI |
| Aktif Alan | 1209.6mm * 680.4mm |
| Dış Boyutlar | 1221.4mm * 694.8mm * 1.34mm |
| Renk Derinliği | 1.07 Milyar Renk (10-bit) |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 89°/89°/89°/89° (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Tepki Süresi | 8ms (Tipik, G'den G'ye) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Panel Ağırlığı | 2.60kg (Tipik) |
| Cam Kalınlığı | 0.50mm + 0.50mm |