| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | TE133QDM-NW0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model P/N | TE133QDM-NW0 |
| Diyagonal Boyut | 13.3 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 2560(RGB)*1600 (WQXGA) |
| Piksel Yoğunluğu | 227 PPI |
| Aktif Alan | 286.08*178.8 mm |
| Dış Boyutlar | 291.2*188.02*4.41 mm |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1500:1 (Tipik) |
| Tepki Süresi | 20 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Renk Derinliği | 1.07B renk (10 bit) |
| Yenileme Hızı | 90Hz standart, MEMC ile 240Hz'e kadar |
| Arayüz | eDP 1.4b (4 Lane), 51 pinli konektör |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tipik) |