| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NE140FHM-N63 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model | NE140FHM-N63 |
| Panel Tipi | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 (FHD) |
| Aktif Alan | 309.312*173.988 mm |
| Kontrast Oranı | 1500:1 (Tipik) |
| Tepki Süresi | 30ms (Tipik) |
| İzleme Açısı | 85/85/85/85 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Arayüz | eDP (2 Lane), eDP1.4, 30 pinli konektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60°C |