| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV080HDM-N19 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka ve Model | BOE AV080HDM-N19 |
| Ekran Boyutu | 8.0 inçlik çapraz |
| Karar | 1280 ((RGB) * 720 (WXGA), 184 PPI |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD LCM ile |
| Parlaklık | 800 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 9001 (Tipik) |
| Etkin Alan | 176.64mm * 99.36mm |
| Çizelge Boyutları | 192.8mm * 116.9mm * 12.8mm |
| Arka ışık | 8S3P WLED, 30.000 saatlik ömür süresi |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 8 bit) + SPI, 30 pin FPC |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Yenilenme oranları | 60Hz standart, 120Hz MEMC, 240Hz seçenekleri |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| titreşim direnci | 3.0G (29.4 m/s2) maksimum |