| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV090HDM-N13 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | AV090HDM-N13 (COG-VLSZT047-01) |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Aktif Alan | 198.72mm * 111.78mm |
| Dış Boyutlar | 210.7mm * 124.45mm * 8.15mm |
| Çerçeve Açıklığı | 200.9mm * 113.8mm |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Tepki Süresi | 25ms (Tipik) |
| Arka Aydınlatma Sistemi | WLED, 30K saat ömür |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 8-bit) |
| Giriş Voltajı | 3.3V/18.4V/12.2V (VCC/VHG/CGL) |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 90°C |