| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | LM140GF2L01 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka ve Model | BOE LM140GF2L01 |
| Panel Türü | Oksit LCM ile TFT-LCD |
| Çapraz Boyut | 14.0 inç |
| Etkin Alan | 301.824mm * 188.64mm |
| Çizelge Boyutları | 306.82mm * 205.24mm * 2.4mm |
| Yanıt Zamanı | 25ms (Tipik) |
| Arayüz | eDP (4 şerit), eDP1.4, 40 pinlik bağlantı |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Arka ışık sistemi | WLED [9S6P], 15.000 saatlik ömür süresi |
| Tasarlanmıştır | Dizüstü bilgisayar uygulamaları |