| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | B160UAN02.H |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | AUO |
| Model Numarası | B160UAN02.H |
| Çapraz Boyut | 16.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 * 1200 (WUXGA), 141 PPI |
| Etkin Alan | 344.68 * 215.42 mm |
| Çizelge Boyutları | 349.68 * 225.32 * 5 mm (H*V*D) |
| Yüzey Tedavisi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 12001 (Tipik) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Yanıt Zamanı | 25 ms (tipik) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M renkleri, %100 sRGB |
| Arka ışık | WLED, 15K saat, LED Sürücü ile |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 şerit), eDP1.4, 30 pinlik bağlantı |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Maksimum titreşim seviyesi | 1.5G (14.7 m/s2) |