| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | Ne160wum-n61 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model Numarası | NE160WUM-N61 |
| Panel Türü | Oksit TFT-LCD, LCM |
| Etkin Alan | 344.68 * 215.42 mm (W*H) |
| Çizelge Boyutları | 350.38 * 226.17 * 4.6 mm (H*V*D) |
| Yanıt Zamanı | 30 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Arka ışık sistemi | 11S6P WLED, 15.000 saatlik ömür süresi |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| titreşim direnci | 1.5G (14.7 m/s2) maksimum |