| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | TV156FHM-NM0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Etkin Alan | 344.16 * 193.59 mm |
| Çizelge Boyutları | 351.74 * 205.69 * 5.33 mm (H*V*D) |
| Yanıt Zamanı | 20 ms (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Yüzey Tedavisi | Sert kaplama |
| Arka ışık sistemi | LED Sürücü ile 11S6P WLED |