| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | MV190E0M-N10 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Etkin Alan | 374.784 * 299.827 mm |
| Çizelge Boyutları | 396 * 324 * 10.4 mm |
| Piksel yoğunluğu | 86 PPI |
| Renkleri Göster | 16.7M (72% NTSC) |
| Yanıt Zamanı | 8/8 ms (Tipik), 14 ms (G'den G'ye) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, iletebilir. |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Ağırlık | 1.69 kg (Tip.) |