| Marka Adı: | IVO |
| Model Numarası: | M140NW4D R4 |
| Adedi: | 10pcs |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pcs per week |
| Marka | IVO |
| Model P/N | M140NW4D R4 |
| Diyagonal Boyut | 14.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1200 (WUXGA), 161 PPI |
| Aktif Alan | 301.594(G)*188.496(Y) mm |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı |
| Renk Derinliği | 16,7M renk, %45 NTSC |
| Tepki Süresi | 20 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Yenileme Hızı | 60Hz standart, MEMC ile 240Hz'e kadar |
| Arka Işık | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Sinyal Tipi | eDP (2 Hat) |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60°C |
| Dış Boyutlar | 306.59(G)*198.9(Y)*5.1(D) mm |