| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | B173HAN05.4 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | B173HAN05.4 (AUOE295) |
| Panel Tipi | AHVA teknolojili LTPS TFT-LCD |
| Aktif Alan | 381.888 * 214.812 mm |
| Dış Boyutlar | 389.89 * 238.31 * 3.5 mm |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Renk Derinliği | 16.7 milyon renk |
| Tepki Süresi | 8ms (Tipik Tr+Td), 3ms (G-to-G OD ile) |
| Yenileme Hızı Seçenekleri | 360Hz yerel, MEMC ile 240Hz/120Hz |
| Sinyal Arayüzü | eDP 1.4a (4 hat), 40-pin konnektör |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Titreşim Direnci | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Arka Aydınlatma Sistemi | 15.000 saat ömürlü WLED, LED sürücü dahil |