| Marka Adı: | Hannstar |
| Model Numarası: | HSD123KPW1-A30 |
| Adedi: | 10pcs |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pcs per week |
| Marka | HannStar |
| Model Numarası | HSD123KPW1-A30 |
| Ekran Boyutu | 12.3 inç diyagonal |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*720 piksel, 167 PPI |
| Aktif Alan | 292.032mm * 109.512mm |
| Parlaklık | 850 cd/m² (tipik) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (tipik) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (CR≥10) Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı |
| Tepki Süresi | 17/18ms (tipik, Tr/Td) |
| Ekran Renkleri | 16.7 milyon, %71 NTSC |
| Yenileme Hızları | 60Hz, 120Hz (gömülü MEMC ile), 240Hz (gömülü MEMC ile) |
| Arayüz | LVDS (2 kanal, 8-bit), 50 pinli konektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (tipik) |
| Dış Boyutlar | 308.1mm * 130mm * 15.6mm |
| Ağırlık | 520g (tipik) |
| Arka Aydınlatma | 11S4P WLED, 30.000 saat |
| Dokunmatik Ekran | Dokunmatik ekran olmadan |
| Yüzey İşlem | Yansıma önleyici, Mat |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Titreşim Seviyesi | Maksimum 2.9G (28.4 m/s²) |