| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | MV270QHM-NF2 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| Aktif Alan | 596.736 * 335.664 mm |
| Dış Boyutlar | 608.8 * 355.1 * 15.7 mm |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç Kaynağı | 10V (Tipik) |
| Ağırlık | 2.31 kg (Tipik) |
| Arka Aydınlatma | WLED, 30.000 saat ömür |
| Arayüz | eDP (8 Lane), HBR2 (5.4G/lane) |