| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NE156FHM-N4X |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | $32 or negotiation for mass order |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model P/N | NE156FHM-N4X |
| Diyagonal Boyut | 15.6" |
| Panel Tipi | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 (FHD), 141 PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344.16(G)*193.59(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 350.66(G)*205.69(Y)*5.4(D) mm |
| Parlaklık | 250 cd/m² (Tip.) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Desteklenen Renk | 262K, %45 NTSC |
| Form Stili | İnce (PCBA Bükülmüş, T≤3.0mm) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tip.) (TM) |
| Tepki Süresi | 25 ms (Tip.)(Tr+Td) |
| Çalışma Modu | ADS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Işık Kaynağı | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Arayüz Tipi | eDP (2 Hat), eDP1.2, HBR1 (2.7G/hat) 30 pin Konnektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50°C Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60°C |