| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NV080WXM-N41 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | USD35/PC |
| Ödeme Şartları: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | NV080WXM-N41 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Etkin Alan | 107.64 * 172.224 mm (W*H) |
| Çizelge Boyutları | 113.72 * 184.01 * 4.43 mm (H*V*D) |
| Karar | 800 ((RGB) * 1280, WXGA |
| Piksel yoğunluğu | 188 PPI |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tipik) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (sol/sağ/yukarı/aşağı) |
| Yanıt Zamanı | 30 ms (tipik) |
| Renk Derinliği | 16.7M renkleri, %60 NTSC |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Arayüz | MIPI (4 veri şeridi), 45 pinlik bağlantı |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -30°C -70°C |
| Ağırlık | 106g (En fazla) |