| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | B170QAN01.0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | $26 |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka ve Model | AUO B170QAN01.0 |
| Çapraz Boyut | 17.0 inç |
| Panel Türü | LTPS TFT LCD |
| Karar | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA) |
| Piksel yoğunluğu | 177 PPI |
| Etkin Alan | 366.34mm * 228.96mm |
| Çizelge Boyutları | 372.836mm * 240.11mm * 5mm |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tipik) |
| Görme açısı | 85°/85°/85°/85° (L/R/U/D) |
| Yanıt Zamanı | 8ms (Tipik), 3ms (OD) |
| Yenilenme Hızı | 165Hz |
| Renk aralığı | % 100 DCI-P3 |
| Arka ışık | Sürücü ile WLED |
| Arayüz | eDP 1.4 (4 şeritli), 40 pinli |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| titreşim direnci | 1.5G (14.7 m/s2) |
| Yüzey Tedavisi | Parlak (Haze 0%) |