| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LM340UW3-SSA1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | USD180 |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | LM340UW3-SSA1 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Aktif Alan | 799.8 * 334.8 mm |
| Dış Boyutlar | 809.55 * 351.7 * 17.2 mm |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Tepki Süresi | 14 ms (G'den G'ye, Tipik) |
| Yenileme Hızı | 60Hz (Gömülü MEMC devresi ile 120Hz) |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 Hat), HBR2 (5.4G/hat), 30-pin konektör |
| Giriş Voltajı | 10.0V (Tipik) |
| Ağırlık | 4.35/4.57 kg (Tipik/Maksimum) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |