| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | C154UAT01.0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | $56 |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 2000 adet |
| Marka | AUO |
| Model Numarası | C154UAT01.0 |
| Çapraz Boyut | 15.4 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD montajı |
| Karar | 1920 ((RGB) * 1200 (WUXGA), 147 PPI |
| Etkin Alan | 330.624 ((W) * 206.64 ((H) mm |
| Çizelge Boyutları | 355.46 ((H) * 232.02 ((V) * 17.7 ((D) mm |
| Parlaklık | 800 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 12001 (Minimum) |
| Yanıt Zamanı | 20 ms (tipik) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Renk desteği | 16.7 milyon renk, %90 DCI-P3 |
| Arka ışık | WLED |
| Ağırlık | 10,30±0,13 kg |
| Arayüz Tipi | GMSL, 6 tuşlu bağlantı |
| Dokunma Paneli | Dahili dokunuş |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ile 90°C arasında |