| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NT156FHM-TS0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | NT156FHM-TS0 (BOE000A) |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Etkin Alan | 344.16 * 193.59 mm |
| Çizelge Boyutları | 350.66 * 216.25 * 3.2 mm |
| Karar | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Piksel yoğunluğu | 141 PPI |
| Parlaklık | 220 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 5001 (Tipik) |
| Yanıt Zamanı | 12ms (Tipik, Tr+Td) |
| Görme açısı | 45/45/20/40 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı, CR≥10) |
| Renk desteği | 16.7M renkleri,% 45 NTSC |
| Arayüz | eDP (2 şerit), eDP1.2, 40 pinlik bağlantı |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |