| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | LW270AHQ-ERG2 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Marka ve Model | LG Ekranı LW270AHQ-ERG2 |
| Panel Türü | AM-OLED, Tam Modül |
| Çapraz Boyut | 27.0 inç |
| Karar | 2560*1440 piksel (Quad-HD), 110 PPI |
| Etkin Alan | 590.42mm * 333.72mm |
| Çizelge Boyutları | 604.42mm * 350.62mm |
| Piksel Biçimi | RGBW dikey şeridi |
| Çerçeve Hızı | 240Hz (MEMC devresine gömülü) |
| Arayüz | V-by-One 16 şeritli, 112 pinli bağlantı |
| Güç kaynağı | 12/19.5V (Tipik VDD/ELVDD) |
| Ağırlık | 3.20 kg (tipik) / 3.4 kg (maksimum) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 45°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Işık Kaynağı Yaşam | 30,000 saat |