| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV174WUM-N10 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV174WUM-N10 |
| Diyagonal Boyut | 17.4" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1200*1920 (RGB), WUXGA, 130PPI |
| Aktif Alan | 234(G) * 374.4(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 250.8(G) * 386.8(Y) * 19.1(D) mm |
| Parlaklık | 800 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Modu | ADS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 40ms (Maks.) (Tr+Td) |
| Ekran Renkleri | 16.7M, %71 NTSC |
| Lamba Tipi | 12S6P WLED, LED Sürücülü |
| Frekans | 75Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 90°C |