| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LQ038Q5DR01 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | $56 |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 2000 adet |
| Marka | Keskin |
| Model Numarası | LQ038Q5DR01 (Alyas: LQ038Q5DR01T, LQ038Q5DR01A) |
| Çapraz Boyut | 3.8 inç. |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 320 ((RGB) * 240 (QVGA) - 106 PPI |
| Etkin Alan | 78.72 ((W) * 53.64 ((H) mm |
| Çizelge Boyutları | 117.6 * 69.45 * 13.75 mm (H*V*D) |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 1001 (Minimum) |
| Görme açısı | 65/65/40/65 (Tipik, CR≥5) |
| Yanıt Zamanı | 30/50 ms (Tipik, Tr/Td) |
| En İyi Görünüm | Saat 6 yönünde. |
| Renk Derinliği | 262K renkler |
| Arka ışık | 1 CCFL, 20K saatlik ömür süresi, Sürücü yok |
| Ağırlık | 135g (En fazla) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik ekran olmadan |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 kanal, 6 bit), 40 pinlik bağlantı |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ile 95°C arasında |
| titreşim direnci | 2.9G (28.4 m/s2) |