| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV101HDM-N10-28P2 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Model Numarası | AV101HDM-N10-28P2 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) * 720 (WXGA), 145 PPI |
| Etkin Alan | 223.68*125.82 mm |
| Parlaklık | 1000 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tipik) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | En fazla 30 ms (Tr+Td) |
| Arayüz | LVDS (1 kanal, 8 bit), 60 pinlik bağlantı |
| Güç kaynağı | 3.3V tipik |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ile 90°C arasında |
| Dokunma Paneli | Dokunmatik ekran olmadan |