| Marka Adı: | innolux |
| Model Numarası: | TDA201-001V03 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Marka | BSDT |
| Model Numarası | TDA201-001V03 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çapraz Boyut | 20.1 inç |
| Karar | 1600 ((RGB) * 1200 (UXGA), 99 PPI |
| Etkin Alan | 408*306 mm |
| Parlaklık | 900 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tipik) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 25 ms (Max., Tr+Td) |
| Arayüz | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinlik bağlantı |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C -70°C |
| Depolama sıcaklığı | -55°C ila 85°C |
| Ağırlık | 2.75 kg (En fazla) |
| Çizelge Boyutları | 432*331.5*20 mm |