| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NS080WUM-NX1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Marka | BOE |
| Model P/N | NS080WUM-NX1 |
| Diyagonal Boyut | 8.0" |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1200, WUXGA (283 PPI) |
| Aktif Alan | 172.244(G)*107.64(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 176.324(G)*115.79(Y)*3.6(D) mm |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (%100 sRGB) |
| Yenileme Hızı | 120Hz |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tip.) |
| Tepki Süresi | 17ms (Tip.)(Tr+Td), 25ms (Tip.)(G'den G'ye) |
| Ekran Modu | ADS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Yüzey İşlem | Sert kaplama (3H) |
| Lamba Tipi | 10S4P WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Dokunmatik Ekran | In-Cell Dokunmatik, I²C |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 Hat), eDP1.4, HBR1 (2.7G/hat), 40 pinli Konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |