| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | DV430FHM-NN1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Marka | BOE |
| Model | DV430FHM-NN1 |
| Diyagonal Boyut | 43" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aktif Alan | 940.896 × 529.254 mm |
| Dış Boyutlar | 961.7 × 550.1 × 27.7 mm |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tipik) |
| Tepki Süresi | 8 ms (G'den G'ye, Tipik) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Renk Desteği | 16.7M renk, %72 NTSC |
| Arayüz | LVDS (2 kanal, 8-bit), 51 pin |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tipik) |
| Ağırlık | 8.36 kg (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |