| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | HV320FHB-N2 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Marka | BOE |
| Model Numarası | HV320FHB-N02 |
| Diyagonal Boyut | 32.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 (FHD), 69 PPI |
| Aktif Alan | 698.4(G)*392.85(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 708.4(G)*405.4(Y)*1.36(D) mm |
| Yüzey İşlem | Parlama Önleyici (Sis %1), Sert Kaplama (3H) |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tip.) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | ADSDS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 8ms (Tip.)(G'den G'ye) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (%72 NTSC) |
| Frekans | 75Hz |
| Sürücü IC | COF Dahili 6 kaynak çipi |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit), 51 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Panel Ağırlığı | 850g (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60°C |