| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | Mv238qu-n20 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Marka | BOE |
| Model Numarası | MV238QUB-N20 |
| Diyagonal Boyut | 23.8" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD (185 PPI) |
| Aktif Alan | 525.888(G) × 295.812(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 534.84(G) × 307.148(Y) × 1.32(D) mm |
| Yüzey İşlemi | Parlama Önleyici (Bulanıklık %25), Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) |
| Tepki Süresi | 14ms (Tip.) (G'den G'ye) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.) (CR≥10) |
| Çalışma Modu | ADS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Desteği | 1.07B renk, %99 sRGB |
| Arayüz Tipi | eDP (4 Hat), HBR2 (5.4G/hat), 30 pin Konnektör |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Güç Kaynağı | 10.0V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60°C |