| Marka Adı: | TIANMA |
| Model Numarası: | P1850UHF1MA00 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
P1850UHF1MA00, Tianma Microelectronics Co., Ltd. tarafından üretilen, 1400 cd/m² ultra yüksek parlaklık ve UHD çözünürlük (3840×2160 piksel) özelliklerine sahip, yüksek performanslı 18.5 inç endüstriyel LCD ekran panelidir. Bu panel, zorlu endüstriyel ve dış mekan uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.
| Marka | TIANMA |
| Model P/N | P1850UHF1MA00 |
| Diyagonal Boyut | 18.5" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160 (UHD), 238 PPI |
| Aktif Alan | 408.96(G)×230.04(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 430.96×252.04 mm (Y×D×K) |
| Parlaklık | 1400 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 88/88/88/88 (Tipik, CR≥10) |
| Renk Derinliği | 1.07B renk, %72 NTSC |
| Arka Aydınlatma | WLED, 20K saat ömür, Sürücü Yok |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Sinyal Tipi | eDP, eDP1.2 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |