| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | SG2701B08-1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
27 inçlik CSOT LVDS masaüstü monitör modülü, 1920×1080 çözünürlüğü, 81ppi piksel yoğunluğu ve 250 cd/m2 parlaklığı ile.7.1 modeli, China Star Optoelectronics Technology Co., Ltd'den (CSOT) 27.0 inç çaplı bir Si TFT-LCD ekran panelisidir.
| Marka | CSOT |
| Model Numarası | SG2701B08-1 Ver.7.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD), 81PPI |
| Etkin Alan | 597.888 × 336.312 mm |
| Çizelge Boyutları | 608.888 × 347.312 × 1.3 mm (H×V×D) |
| Yenilenme Hızı | 144Hz |
| Kontrast oranı | 15001 (Tipik) |
| Yanıt Zamanı | 14 ms (Tipik, G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tipik, CR≥10) |
| Renk Derinliği | 16.7M renkleri, %99 sRGB |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Çalışma Voltajı | 5.0V (Tipik) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Yüzey Tedavisi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 6.4% (tipik, polarlaştırıcı ile) |
| Sürücü IC | Dahili COF 6 kaynak yongaları |
| Ağırlık | 680g (Tipik) |
| Arka ışık | Arka ışık dahil değil |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik ekran olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |