| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NE160QDM-NY1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Marka | BOE |
| Model P/N | NE160QDM-NY1 |
| Çapraz Boyut | 16.0" |
| Panel Türü | Oksit TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA, 188 PPI |
| Etkin Alan | 344.678 ((W) × 215.424 ((H) mm |
| Çizelge Boyutları | 349.68 ((W) × 224.42 ((H) × 4.6 ((D) mm |
| Parlaklık | 500 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 12001 (Tip.) |
| Yanıt Zamanı | 25ms (Tipik) Tr+Td, 3ms G'den G'ye (OD) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) CR≥10 |
| Çerçeve Hızı | 165Hz |
| Arayüz Tipi | eDP (4 şerit), eDP1.4a, HBR3 (8.1G/şerit), 40 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |