| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NE156QHM-NY4 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 3000 pc |
| Üretici | BOE | Model Numarası | TE142QLM-LB0 |
|---|---|---|---|
| Ekran Boyutu | 14,2 inç | Ekran Tipi | Oksit TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1600(RGB)×2328 | Nokta Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 204,336×297,309 mm (Y×D) | Anahat Alanı | 221,74×314,71 mm (Y×D) |
| Ağırlık | 362g (Tipik) | Yüzey Özelliği | Parlama Önleyici (Bulanıklık %42) |
| Parlaklık | 265 cd/m² (Tipik) | Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (CR≥10) | Ekran Tipi | HADS, Normalde Siyah, Geçirgen |
| Ekran Renkleri | 16,7M, %97 DCI-P3 | Tepki Süresi | 30 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Yenileme Hızı | 60 Hz | Arka ışık | 8 dizili WLED, Sürücü Yok |
| Dokunmatik ekran | PCAP, I²C | Başvuru | Tablet ve Benzeri Cihazlar |
| Sinyal Türü | MIPI (2 kanal, 4 veri yolu), 51 pin Konektör |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi | 1,8/5,5/-5,5V (Tipik)(VDD/VSP/VSN) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 70°C |